Bombki z logo

Spersonalizowane dekoracje na choinkę dla twojej firmy

Nie ma zapewne miejsca pracy, w którym to, w okresie świątecznym chlebodawca nie postawiłby choinki by {prowadzić swoich pracowników w świąteczny humor. Nasuwa się zatem pytanie jak przystroić drzewko aby wyglądało ciekawie i klimatycznie? My sugerujemy bombki z logo danej firmy, które dla państwa utworzymy.

Choinka oraz zwyczaj ubierania wiecznie zielonego drzewka pojawiła się w naszej kulturze na przełomie XVIII i XIX wieku i przywędrowała z Niemiec. Od tamtej pory jest nieodzownym detalem świąt a przy tym cieszy nasze oko porywającymi ozdobami. Aniołki, gwiazdeczki, piernikowe ludziki a także serduszka zostawmy do wieszania na drzewku, które stoi w naszym mieszkaniu. W pracy zadbajmy o osobliwość dekoracji a także nawiązanie do naszej firmy zamawiając bombki z logo. Proponujemy wysokiej jakości druk realizowany metodą termodruku na szklanych bombkach przeróżnej wielkości w zależności od zapotrzebowań interesanta. Format napisu bądź grafiki logo jest uzależniona od tego jakiej średnicy bombki zamówi nasz użytkownik. Mamy ogromny wybór kolorystyki bombek, więc każdy bez wątpienia wyszuka coś dla siebie. Rzecz jasna kolor musimy dostosować tak ażeby poprawnie współgrał z naszym logo – nie chcemy wszak aby było niewyraźne, niemniej jednak spokojnie od tego jest nasz sztab odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma koncentruje się na pełnym zadowoleniu konsumenta – stawiamy na jakość i dyspozycyjność w razie gdyby zaszła potrzeba doradzenia, wyjaśnienia czy też skorygowania pewnych pomyłek.

Dzięki tej nowatorskiej metodzie nasze elitarne bombki z logo przysporzą prestiżu firmie, postawionej tam choince – niepowtarzalnego designu, co zastrzeże pracownikom należyte samopoczucie a przy tym wprowadzi ich w świąteczny humor.Możliwość komentowania jest wyłączona.